DUNE HD PRO 4K

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Senton

kvalitnejší prehrávač mojej digitálnej fonotéky a filmotéky v súčasnosti na slovenskom trhu nepoznám

• vykon nacitanie metadat dekodery
    • krany obraz
    • cena trocha vyssia
    • do kniznice nacita aj .ISO formaty ale stalo sa ze nie vsetky ale v suboroch si to najde (mozno to je len nastavenim alebo aktualizacia to spravi

ide naozaj hladko je vykonny vsetky dekodery funguju co je pre mna to podstatne
    dobre sa pracuje aj s kniznicou
    celkova spokojnost

• veľká podpora video a audio formátov
    • 4k, HDR, HDMI 2.0a
    • Prehrávanie videa cez android len so stereo zvukom

Produkt nemá žiadne parametre.

DUNE HD PRO 4K - prémiové 4Kp60 HDR kompaktné multimediálne centrum s najvyššou kvalitou a box so systémom Android Smart TV s kvalitou videa Hi-End, technológiou BD3D, technológiou HD audio a vstupom HDMI.

• vykon nacitanie metadat dekodery
    • krany obraz
    • cena trocha vyssia

ide naozaj hladko je vykonny vsetky dekodery funguju co je pre mna to podstatne
    dobre sa pracuje aj s kniznicou
    celkova spokojnost

• DUNE HD predstavuje prvé multimediálne centrá 4Kp60 HDR spolu s Android Smart TV v jednom boxe. Top kvalita obrazu Hi-End, podpora BD3D, podpora zvuku HD, Hi-End audio DAC (ESS ES9038PRO) a XLR audio výstupy.

Zobraziť video recenziu

• veľká podpora video a audio formátov
    • 4k, HDR, HDMI 2.0a
    • Prehrávanie videa cez android len so stereo zvukom
    • Jednoducho najlepšie centrá 4K HDR

• super prehravac, odporucam
  • , zakúpené v Senton

Rýchle, intuitívne, prehľadné ovládanie, možnosť zapojenia troch usb, podsvietene dialkove ovládanie,wifi,kvalita spracovania na vysokej úrovni. Mozno tr cena.. ale investicia sa oplati

• Všetko ide

Po niekoľkoročnom užívaní staršieho HD Base 3D modelu som prešiel na tento PRO 4K. A zase max spokojnosť. Dávam mu plný počet.

• - 4Kp60
    • - HD audio
    • - vstup HDMI
    • - Dune HD My Collection
    • Viac info nájdete na WWW.DUNE-HD.SK

Dune HD Pro 4K je vybavený 2 GB RAM, 16 GB flash pamäťou, portom USB 3.0, dvoma portami USB 2.0, externým portom SATA, slotom micro SD karty, 1 GBit Ethernet, Wi-Fi 802.11ac Dual Band 2T2R, HDMI 2.0a výstup, vstup HDMI 2.0, optické výstupy S/PDIF, výstup A/V, displej na prednom paneli.

Dune HD Pro 4K je prémiový kompaktný multimediálny prehrávač 4Kp60 HDR s najvyššou kvalitou a box so systémom Android Smart TV s kvalitou videa Hi-End, technológiou BD3D, technológiou HD audio a vstupom HDMI.

DUNE HD PRO 4K tento model rovnako ako všetky ostatné mediálne prehrávače ďalšej generácie Dune HD plne podporuje najnovšie štandardy videa (4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a). Poskytuje unikátnu kombináciu Dune HD a Android systému.
    Slávny Hi-End Dune HD GUI teraz beží súčasne so systémom Android OS. Kombinuje všetky výhody klasických médií Dune HD na báze Linuxu a boxu Android Smart TV v jednom zariadení.

Známe mediálne centrum Dune HD (My Collection), rôzne Dune HD pluginy, milióny aplikácií pre Android sú teraz k dispozícii spoločne.

Odkazy a text som použil so súhlasom DUNE HD Slovensko

• Fantastický obraz
    • rýchlosť vracania z BD
    • diaľkové ovládanie
    • vstup HDMI

Prvé multimediálne centrum ktorému dávam 100%.

Prv som si o tom niečo prečítal na www.dune-hd.sk a nakoniec som si to aj kúpil. Všetky haraburdy čo mám doma sú už v koši. Nikdy som nemal značku DUNE HD, ale po tomto teste iba odporúčam.