Thomson THA100

Android
Interná pamäť

• Dobre reaguje ovládač.
    • Aj s 2gb ramkou ide rýchlo
    • Signalizácia zariadenia je príjemná, neosvetľuje v noci.

Vybral som ti tento typ pre podporu viacerých aplikácií. Mám to napojené na Dátaprojektore som maximálne spokojný vykresľuje obraz výborne.

Funguje vynikajúco...

• , zakúpené v Alza.sk

Spĺňa to čo som očakával. Prehrávač funguje vrátane YouTube, Skylink SK. Používam ho na staršom TV, ktorý teraz funguje ako TV s Androidom. Ešte som nevyskúšal prenos medzi iným zariadením (mobil, tablet) a TV.

Kapacita pevného disku
Operačný systém
Android
Interná pamäť
8 GB

Dostupné aplikácie: O2 TV, Netflix, Youtube, HBO GO, Skylink Live TV, Apple TV, Steam Link, Voyo, Facebook, KODI, Amazon Prime Video, Google Play Store, T-Mobile TV GO, Magio GO, Spotify, Plex, Sledovanie TV, Antik TV, Disney+ webový prehliadač a mnoho ďalších

Multimediálne centrum Thomson THA100 s podporou kodeku HEVC H.265 a rozlíšením 4K Ultra HD. Pripojte Android TV box Thomson THA100 a premeňte váš televízor na šikovný televízor s priamym prístupom do obchodu Google Play! Podporuje formát HDR pre jasnejšie, temnejšie a živé farby a tiež nový video kodek VP9.Certifikácia Google.

Thomson THA100 Android TV 10

Multimediálne centrum s podporou kodeku HEVC H.265 a rozlíšením 4K Ultra HD. Pripojte Android TV box Thomson THA100 a premeňte váš televízor na šikovný televízor s priamym prístupom do obchodu Google Play! Podporuje formát HDR pre jasnejšie, temnejšie a živé farby a tiež nový video kodek VP9. K prístupu na internet je možné využiť ako klasické drôtové pripojenie cez RJ-45 port, tak aj bezdrôtové pripojenie vďaka technológiám Wi-Fi a Bluetooth.
THA100 je vybavený najnovšou verziou systému Android, certifikovaný spoločnosťou Google a poskytuje prístup k početným aplikáciám, hrám, streamovacím službám a ďalšiemu obsahu. Užívajte si vaše obľúbené filmy priamo z aplikácií Netflix, Youtube, Prime Video alebo Disney+. Vďaka plnohodnotnej aplikácii Google Assistant môžete ovládať prehrávanie, prehrávať alebo obnovovať prehrávanie TV show a filmov hlasovými príkazmi, a získavať odpovede na základné otázky. 2 porty USB, Bluetooth 4.2, slot na microSD karty a porty HDMI a Ethernet umožňujú jednoduché, kompletné a užívateľsky prívetivé používanie televízora.

Procesor: Amlogic
Digitálny optický výstup: ÁNO
Digitálny koaxiálny výstup: NIE
AV výstup: ÁNO
Kompresné formáty audia: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, MPEG-1 layer 1/2
Kompresné formáty videa: MPEG-4, H.264/AVC, H.265/HEVC (4K Ultra HD), 4Kp60 VP9 Profil 2, 4Kp30 H.264
Operačný systém: Android TV 10

Súčasťou balenia je diaľkový ovládač vrátane batérií, HDMI kábel a napájací adaptér.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Systémové parametre:

Operačný systém: Android 10
Operačná pamäť: 2 GB DDR4
Úložisko: 8 GB eMMC
Procesor: Amlogic S905X2 štvorjadrový ARM Cortex-A53, 1,8 GHz

GPU: Štvorjadrový ARM Mali-G31 pri 1800 MHz
Video kodeky: MPEG-4, H.264/AVC, H.265/HEVC (4K Ultra HD), 4Kp60 VP9 Profil 2, 4Kp30 H.264
Audio kodeky: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, MPEG-1 layer 1/2
IPTV: áno

Porty: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x RJ-45, 1x HDMI, 1x AV výstup, 1x S/PDIF (optický), 1x IR port, 1x čítačka microSD kariet

Rozmery výrobku:

EAN: 9120072371516

Dokumenty

• Dobre reaguje ovládač.
    • Aj s 2gb ramkou ide rýchlo
    • Signalizácia zariadenia je príjemná, neosvetľuje v noci.

Funguje vynikajúco...

• Rýchlosť
    • Intuitívne ovládanie
    • Zdroj neprijemne bzučal
    • Nedalo sa ovládať TV cez ovládač aj keď to mal podporovať
    • Slabý manuál

Zariadenie pracovalo dobre, ale nedal sa cez jeho ovládač ovládať Samsung TV. Keď som ho chcel pridať, stále vypisoval že sa nedá pripojiť na google server i napriek tomu že som mal môj google účet spárovaný a funkčný.
    To že jeho napajací zdroj veľmi nepríjemne bzučal na frekvencii ktorú počuli len citlivé uši rozhodlo aby som ho vrátil.

• , zakúpené v BENDR, s.r.o.

• Android TV systém
    • USB vstupy 2x
    • SSD karta čítačka
    • hlasové ovládanie
    • vypína sa súčasne s vypnutím TV
    • Tlačítka na ovládači sú preddefinované výrobcom

Jedná sa o veľmi spoľahlivé a funkčné zariadenie s podporou 4K. Zariadenie máme už druhé v poradí a sme s ním maximálne spokojní. Systém ide plynulo, neseká, nemrzne, plne integrovaný s Google službami a playstore.

Jediné čo by som vytkol sú ovládače na diaľkovom ovládači, ktoré sú od výroby preddefinované výrbcom pre Youtube - toto je OK, potom je tam Netflix, Amazon, Google play, ktoré ja osobne nevyužívam a uvítal by som skôr aby boli programovateľné na moje aplikácie, ale viem s tým žiť.

Je tu ešte jeden neduh, ale myslím, že sa to netýka samotného zariadenia. Používame televíziu cez Antik TV a pri prehrávaní záznamov z archívu nejde zvuk, tak to musím opakovať zaonúť, vypnúť a zhruba na 3tí krát to chytí. Ale je to zrejme providerom TV služby.

Celkové hodnotenie prístroja : 9 z 10.

• , zakúpené v Alza.sk

Používam ho krátko. Zatiaľ funguje ako má. Inštalácia prebehla rýchlo. Používam ho na Netflix. Mám ho pripojený cez LAN kábel.

• dostatočne veľa portov
    • podpora aj 5GHz wifi (filmy a TV idú plynulo)
    • výborný Android TV
    • programovateľné tlačítka na ovládači
    • podpora zatiaľ všetkých streamovacích appiek čo som chcel skúsiť, zatiaľ som nenašiel službu, ktorá by tam nebola dostupná
    • -vždy online, aj keď je v stand-by režime (môžem spustiť cez google nest alebo mobil bez hľadania ovládača)
    • pri pripojení na BT reproduktory, vždy keď sa pripája nanovo, tak zvuk BT je na 0
    • pri pripojení na BT repro -keď pozastavím film a neide žiadny zvuk, tak sa samovoľne pripája a odpája na BT repro

odporúčam, lepšie ako predtým čo som mal "xiaomi stick 4K" Zatiaľ som na tomto zariadení nenašiel nič výnimočné, čo by mi znepríjemňovalo život, drobné "chybičky" sa dajú odpustiť. Iba jednu vec som našiel ohľadom pripojenia k BT reproduktorom, okrem hore popísaného, niekedy keď najskôr zapnem apku a potom chcem zmeniť prehrávanie zvuku z TV reprákov na BT repráky, tak nto nefunguje, musím vypnúť apku a znovu spustiť. Ale keď si zapnem najskôr BT repráky a potom apku, tak všetko funguje ok.

• , zakúpené v Alza.sk

Rýchle a bezproblémové nastavenie, prehľadná úvodná obrazovka, spolupracuje aj so starým monitorom Hitachi, manželke v kuchyni pri varení ide všetko, čo potrebuje

Zatial vsetko OK.

• Jednoducha instalacia

Funguje ako ma, prehrava plynulo to co pouzivame: Netflix, Youtube. Zrazu je aj starsi TV Samsung- smart.