Xiaomi Mi TV Box 3

Sledujte všetok multimediálny obsah jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. To vám sprostredkuje inteligentná technológia ukrývajúca sa v kompaktnom elegantnom prístroji s názvom Mi TV Box 3. Značka Xiaomi vyvinula inovatívny set-top box, ktorý nie len nádherne vyzerá, ale s jeho pomocou bude prezeranie obsahu naozaj jednoduché. Je vybavený systémom Android, ktorý ponúka vysoko intuitívne a príjemné prostredie, funkciou Google Cast pre streamovanie obsahu z vášho telefónu a inteligentným hlasovým ovládaním. Vďaka podpore HDR, 4K a výkonnému procesoru bude perfektné nie len sledovanie vašich obľúbených programov, ale i hranie hier. Samozrejmosťou je i podpora vysoko kvalitného audia.

Android pre jednoduché ovládanie

Vo vnútri Mi TV Boxu 3 sa skrýva systém Android TV, vďaka ktorému budete všetok obsah ovládať jednoducho a rýchlo. Prostredie je intuitívne, sympatické a maximálne komfortné. Nie len, že môžete sledovať svoje obľúbené programy, ale napríklad i hrať hry či počúvať rádio.

Kapacita pevného disku

• rýchly systém
    • ľahké ovládanie
    • absencia LAN portu
  • , zakúpené v INGRAM

• Za danú cenu super mini pc pre tv :)
    • Čo sa týka rýchlosti, čakal som trocha viac, ale nie je to zase katastrofálne

Full HD
Operačný systém
Android

Jednoducho a okamžite

Zapojenie zariadenia neskrýva žiadne zložitosti – jednoduchšie už to vlastne ani byť nemôže. Zariadenie stačí pomocou HDMI káblu pripojiť k TV, prihlásiť k vašej Wi-Fi sieti a následne už si len užívať všetky multimediálne možnosti.
Jednoducho a okamžite

Z mobilu do televízie

Už vás nebaví malý displej mobilného telefónu či tabletu? Zobrazte si všetok obsah na veľkom! Mi TV Box 3 má v sebe zabudovaný Google Cast, s ktorým môžete obsah svojho smartphonu či iného zariadenia streamovať na obrazovku televízie, a to jediným klikom.
Z mobilu do televízie

Inteligentné hlasové ovládanie

Mi TV Box 3 bude počúvať i to, čo hovoríte. Ovládať ho totiž môžete ľahko i hlasom. Jednoducho povedzte, na čo máte práve náladu, a inteligentná technológia vám to sama zobrazí na televízii.
Inteligentné hlasové ovládanie

Živé filmy vo vašej obývačke

Všetok obsah sa vám zobrazí v tej najlepšej kvalite, a to vďaka podpore 4K i HDR. Filmy budú živé ako nikdy predtým. K plynulému zážitku prispeje tiež vysoko výkonný dekodér videa, ktorý dokáže spracovať až 60 snímok za sekundu – teda dvojnásobne viac než ostatné set-top boxy.
Živé filmy vo vašej obývačke

Ideálna voľba pre hráčov

Zariadenie je vhodné i na hranie hier. Vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru a kvalitnej grafickej karte si užijete skvelú zábavu. Pomocou Bluetooth pripojenia ho navyše jednoducho spárujete s herným ovládačom.
Ideálna voľba pre hráčov

Radosť počúvať

Pretože bez skvelého zvuku by perfektný obraz nemal taký efekt, podporuje Mi TV Box 3 formáty Dolby Digital Plus a DTS HD audio. Tešiť sa tak môžete na priestorový a dynamický zvuk.
Radosť počúvať

Xiaomi Mi Android TV Box 4K podporuje hlasové diaľkové ovládanie Bluetooth, ktoré dokáže splniť vaše požiadavky. Môžete zachytiť svoje obľúbené televízne relácie, hrať hry, sledovať správy alebo prepínať na rádio. Mi box tiež podporuje Google Cast.
Beží na najnovšom televízore Android TV 6.0, vďaka čomu si môžete vychutnať zábavu. Vysoký výkon procesora Quad-core Cortex-A53 môže hrať širokú škálu hier. Hlasové diaľkové ovládanie Bluetooth: stačí hovoriť do diaľkového ovládania a box Mi vyhľadá to, čo chcete. HDR 4K H.265 VP9 Profil-2 4K Dekódovanie vám poskytne scénu v jasnom kontraste, farbe a jasnosti. HDMI 2.0 je rýchlejší spôsob odosielania video a audio výstupu do televízora. Podporuje aj kódovanie Dolby a DTS, ktoré vytvárajú hladký a priestorový zvuk.
Model: Mi Box 3S

Rozmery: 101 x 101 x 19.5 mm
Hmotnosť: 176,5 g (+/- 1 g)
Farba: Čierna

Bezpečnosť: Widevine L1 + PlayReady 3.0

Konektivita
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac, Dual-band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
Bluetooth: Bluetooth 4.1+EDR
HDMI: HDMI 2.0a x 1 port (HDCP 2.2)
USB: USB 2.0 x 1 port

• rýchly systém
    • ľahké ovládanie
    • absencia LAN portu
  • , zakúpené v INGRAM

• Za danú cenu super mini pc pre tv :)
    • Čo sa týka rýchlosti, čakal som trocha viac, ale nie je to zase katastrofálne
    • Nízka cena
    • Funkcie

• Dobre spracovanie
    • Po chvilke zacne sekat a mrznut. Nepouzitelny

Po chvilke pouzivania HorizonGo a youtube zacne sekat a mrznut. Je proste nepouzitelny

• vyborny pomer cena vykon
    • android 8.0
    • kvalita spracovania
    • radsej ho neuspavam, pretoze potom nereaguje na dialkove a je potrebny hard restart.

kupu nelutujem, z hlupeho televizora spravil multimedialne centrum a jeho vykon je dokonca vyssi ako ma sony televizor ze 1200e

• pomerne rýchla inštalácia, po zorientovaní v menu sme našli aj miesto kde je zobrazený obsah nášho HDD a krásne plynule prehráva 4K filmy a o to nám išlo v prvom rade!

Ak si niekto myslí, že nahradí toto zariadenie PC pri browsovaní na nete,tak iba ten, kto si myslí, že Trabant nahradí hoci aj kamión! Toto zariadenie slúži presne na ten účel ako popisuje výrobca! Pekný obraz, 4K videá v slušnej kvalite z HDD i webu - to je to načo má slúžiť a aj slúži! Čínske výrobky nemusím, ale tu dokázali, že dokážu vyrobiť celkom schopné zariadenie. Apple TV sa nevyrovná, ale stojí tretinu a prehráva z vlastného HDD videá bez potreby ďalších investícií ( do HDD My Cloud,či MacBooku )-bez ktorých si vlastný HDD na Apple TV proste nepozrieš

• , zakúpené v Landeria

• Po aktualizácii na Android TV 8 začalo sekať AntikTV
  • , zakúpené v adeleshop.sk

používame na IPTV, youtube, prehrávač médií

na web nevhodné, na magioTV nevhodné

Aktualizácia na Oreo, po pár OTA je fajn.

Dúfam, že pôjde usb lan adaptér, načítavanie z wifi je o ničom, mám doma len biedny router tak preto. Inak zvláda aj 5Ghz.

• , zakúpené v Landeria

Predpokladala som, ze to svojim internetovymi funkciami nahradi PC, ale ma to vela obmedzeni. Je zdlhave a komplikovane sa dopracovat k nejakym inym strankam, nez tie, co tam ponukaju. Na hranie hier alebo sledovanie Netflixu je to fajn, ale nenahradi to PC svojimi funkciami browsovat po internete.

• , zakúpené v SmartPanda.sk

• Nevie nacitat udaje z USB /disk, kluc/, vie si len zariadenie nanovo naformatovat na svoj format a nan ukladat nove data. Pre mna obrovske minus.

Podla mňa som mal nepodarok, zhadzovalo mi WiFi pripojenie a malo problém aj s obrazom.

Keby toto nerobilo, odporúčal by som.